Kurum Temizliği

İşyerleri, fabrikalar, ofisler ve apartmanlarda düzenli aralıklarda temizlik yapılması gerekir. Periyodik temizlik olarak adlandırılan bu hizmetin amacı uzun süreli hizmet alınması içindir. Her ne kadar çalıştığınız ortamın günlük olarak temizleniyor olsa da yine de düzenli aralıklarda genel bir temizlik yapılması gerekir. Temizlik söz konusu olduğunda mutlaka devamlılığının olması gerekir. Çünkü siz ortamı temizlemiş olsanız bile tozlar lekeler, bakteriler boş durmayacaktır. Bu nedenle de tüm bu oluşumların önlenmesi için temizliğin sürekliliği önemlidir.

Periyodik temizlikte hizmet ne olursa olsun mutlaka yılda iki kez genel anlamda yapılması gerekir. Hatta bu sayı günlük temizlik hizmetine göre de artırılabilen bir durumdur.

Eskişehir temizlik olarak periyodik temizlik konusunda yılların vermiş olduğu gücümüze ve kalitemize dayanarak her daim iddiamızı koruduk. İster ev temizliği olsun ister, okul, hastane ve fuar temizliği her türlü hassasiyet ön planda tutularak gerçekleştirilmiştir.

Firmamız temizlik konusunda her zaman kurumsal hareket etmeyi tercih etmiş ve bu nedenle de her temizlik konusunda işinin uzmanından destek almıştır. Periyodik temizlik esnasında da yapılacak alanın durumu ekspertiz ekiplerimiz tarafından incelenir ve ona göre bir yol haritasının çıkarılması sağlanır.

GÜNLÜK TEMİZLİK NASIL YAPILIYOR?

Günlük temizlik hizmetinde önemli olan çalışma ortamının da bundan etkilenmemesi içindir. Bu nedenle de haftanın ilk dört günü mesai saati bitiminden sonra temizlik hizmeti gerçekleştirilir. İşyerinizdeki küllük, çöpler, masa ve ıslak zeminler günlük olarak temizlenir ve hijyen sağlanır. Masa üzerindeki gereksiz atıklar toplanarak düzenli bir görünüm sağlanır. Sabah mesai saati başlangıcında çalışanlarınız tertemiz bir ortamla karşılaşır.

Eskişehir temizlik firmamız kendi sektörü içerisinde en çok bilinen ve tercih edilen firmadır. Bu anlamda çalışanlarımızın tamamı sosyal güvenceleri yapılmış ve sorumluluğunun bilincinde olan kişilerdir.

HAFTALIK TEMİZLİK NASIL YAPILIYOR?

Periyodik temizlikte alınacak hizmet günü günlük ve haftalık olarak belirlenebilir. Bu anlamda genel temizlik aralığı haftanın son günü olarak belirlenir ve bu son günde yukarıda belirtilmiş olan günlük temizliğin yanında detaylı bir temizlik hizmeti sağlanır.

Haftalık temizlikte dolap üstündeki tozlar, sandalyelerin ayakları, bilgisayarlar, tablolar, kalorifer araları, kapı ve pencereler en ince ayrıntısına kadar temizlenir.

Sizde bizimle iletişime geçerek periyodik temizlik hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Eskişehir Temizlik | Temizlik Şirketleri | Temizlik Firmaları
Average rating:  
 0 reviews
WhatsApp WhatsApp'tan Yazabilirsiniz