İnşaat Sonrası Temizlik

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

Temizlik konusunda en zor zamanlar inşaat sonrasında geride kalanların temizlenmesidir. Eskişehir temizlik firması olarak bizler bugüne kadar inşaat sonrası temizlikte aldığımız her işimizi hijyen kurallarına uyarak tamamladık. İnşaat artıklarının temizlenmesi insan gücünün yanı sıra farklı kimyasallarında kullanılmasını gerektirir aksi takdir de boya, çimento, kireç gibi lekelerin çıkarılması sırasında ahşap zeminlerde çizilmeler meydana gelebilir. Firmamız bu anlamda üzerine düşeni eksiksiz yaparak en doğru temizliği en kısa süre içerisinde gerçekleştirir.

İnşaat temizliği sonrası için size gönderilecek olan çalışanlarımızın hepsi kendi işinde uzmanlaşmış olduğu için temizliğin gerçekleştirileceği mekana göre hareket eder. Camlardaki bantlar, her türlü harç lekeleri, boyalar özel hazırlanmış olan kimyasallarla yumuşatıldıktan sonra çıkarma işlemi yapılır. Özellikle camlardaki lekelerin kazınmasında cam yüzeye zarar verilmemesi için daha hassas bir uygulama gerçekleştirilir.

Bina içerisindeki ıslak zeminler, tuvalet ve banyo fayansları uygun kimyasallar kullanılarak temizlenir ve bu alanlardaki dolapların iç ve dış temizlikleri detaylı bir şekilde yapılır. Amacımız siz evinize ya da ofisinize girmeden önce her şeyin olması gerektiği şekilde dezenfekte edilmesini sağlamaktır. Bu anlamda çalışanlarımız işin ciddiyetinin de farkındadırlar.

Eskişehir temizlik firması temizlik sırasında kullandığı ürünlerde TSE garantisi verir dolasıyla zararlı olabilecek kimyasalların da kullanılmasına müsaade etmez.

PVC bantlarının söküm işlemlerinin sıkıntılı olduğunu ve dolayısıyla söküm sırasında buralarda kaldığını biliyoruz. Bu yüzden de sökme işlemi basınçlı buhar makinaları tarafından gerçekleştirilir ve daha basit bir şekilde çıkması sağlanır.

Bizler iddia ediyoruz ki Eskişehir’de temizlik denildiği zaman bizden iyisi olmadı ve olmayacak. Bunu geçmiş yıllardaki tecrübemize dayanarak yazılı ve sözlü bir şekilde ifade ediyoruz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Eskişehir Temizlik | Temizlik Şirketleri | Temizlik Firmaları
Average rating:  
 0 reviews
WhatsApp WhatsApp'tan Yazabilirsiniz