Bina Temizliği

 

BİNA VE MERDİVEN TEMİZLİĞİ

Eskişehir temizlik firması olarak bugüne kadar kurumsal yapımızı bir gün bile bozmadan her türlü koşulda bina ve merdiven temizliğinizi profesyonel çalışanlarımız tarafından gerçekleştiriyoruz.  Firmamız Eskişehir’de bir ilki başarmış ve neredeyse her bina ve apartmanın merdiven temizliği konusunda görev almış ve almaya da devam etmektedir.  Firmamız çalışanlarının tamamı sigortalı olduğundan dolayı da binanız ve apartmanınızda olabilecek herhangi bir iş kazasından yönetim ve bina sakinleri olarak siz sorumlu tutulmazsınız.

Sizi kapıcılara mahkum olmaktan kurtarıyoruz.

Apartman ve binalardaki en büyük sorun kapıcılara ödenen yüksek paralar ve de istenilen temizliğin tam anlamıyla gerçekleştirilememesi. Bu anlamda Eskişehir temizlik firmamız sizin beklentileriniz de karşılayarak en hijyenik koşulları size sunabiliyor. Kapıcılar için gerçek bir durum söz konusudur ilk başlarda işlerini detaylıca yaparken daha sonralarda bu önemi yeterince göstermezler. İşlerini düzgün yapmadıklarından dolayı da bu sizde rahatsızlık yaratacaktır

Bizler sizi bu sorundan kurtarıyor ve beklediğiniz temizlikle sizi kavuşturuyoruz.

Binanızı Nasıl Temizliyoruz?

Apartman temizliği tüm binaların ortak sorunudur. Kapıcılardan memnun olmadığınız ve temizlik yapıldı mı yapılmadı mı anlayamıyorsanız artık profesyonel bir yardım almanızın vakti geldi demektir.

Firmamız binanızdaki camların temizliğinden tutunda, asansörün iç ve dış temizliğine varıncaya kadar hepsini detaylı bir şekilde gerçekleştiriyor. Bunun yanı sıra tüm dip ve köşe süpürülerek tozlardan arındırılıyor. Merdiven temizliğinde ister yıkama hizmeti istenirse de silme yapılabiliyor. Trabzanların tozları alınıp bina çevresinde mıntıka temizliği yapılıyor.

Apartman ve binalarda özellikle posta kutularındaki ilan broşürleri ve giriş kapısındaki etiketler görüntü kirliliğine neden olur. Bu yüzden düzenli olarak varsa bu ilanlar toplanıp camlara yapıştırılmış olan etiketlerin söküm işlemi gerçekleştiriliyor. Binaların giriş bölümlerinin hijyenik ve temiz olması gelen misafirler içinde önemlidir.

Nasıl Malzeme Kullanıyoruz?

Temizlik sırasında kullanılan malzemeler büyük öneme sahiptir. Bu nedenle de bizler kullandığımız her malzememizin kalitesine önem veriyoruz. Eskişehir temizlik firması olarak özellikle metal yüzeylerde parlatıcılar, aynalı yüzeylerde silikonlu cam siller, yerler içinde doğal ve güzel kokulu kimyasallar kullanıyoruz.

Her temizlik sonrasında parfüm sıkılarak ortamda kötü kokuların olmasına müsaade etmiyoruz.

Asansör içinde buhar makinası kullanıyor ve dezenfekte olmasını sağlıyoruz.

Kullandığımız her ürünün TSE onaylı ve de sağlığa zarar verici olmamasını tercih ediyoruz.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Eskişehir Temizlik | Temizlik Şirketleri | Temizlik Firmaları
Average rating:  
 0 reviews
WhatsApp WhatsApp'tan Yazabilirsiniz