Ev Temizliği

EV TEMİZLİĞİ

Eskişehir temizlik yılların verdiği birikime dayanarak evlerinizi uzman çalışanlarımızla birlikte temizliyoruz. Bugüne kadar vermiş olduğumuz her temizlik hizmetinde müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Firmamız kalitenin yanı sıra profesyonelliği de her zaman ön planda tutmuştur. Ev temizliğinde sizden beklediğimiz bizimle bir gün öncesinden iletişime geçmeniz. Bu sayede çalışanlarımız gerekli olan malzemelerin temini için görevlendirilecek ve eksiksiz bir temizlik hizmeti için sistemli bir şekilde hareket edecektir.

Detaylı Temizlik

Detaylı temizlik evlerde en çok talep edilen temizliklerin başında gelir. Ancak bunun içinde evinizdeki eşyanın durumunun tespit edilmesi gerekir. İletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçmeniz durumunda görevlendirilecek olan ekibimiz gerekli bilgileri aldıktan sonra evinize yönlendirilecektir. Eşyalı detaylı temizlik yapılması gereken evlerde tek kişinin çalışması hem zaman açısından hem de güç kaybından doğacak aksaklıklardan dolayı tercih edilmez. Bu nedenle de en az iki kişi görevlendirilir.

Oda ve Salon Temizliği Nasıl Olacak?

Bu soru bizden temizlik talep eden her müşterimizin merakıdır. Ancak sizi temin ediyoruz ki temizlik işlemimiz bittikten sonra farkı gözlerinizle görebileceksiniz. Oda ve salon temizliğinde farklı malzemeler kullanılarak daha temiz ortam oluşturulması sağlanır. Aynı bezlerle farklı odaların temizliği gerçekleştirilmez. Bunun için kullanılan malzemelerimiz nano teknolojiyle üretilmiş olduklarından dolayı elimizin değdiği hiçbir yerde toz bırakmayız. Odanın ve salonun içindeki tüm yüzeyler en ince noktasına kadar temizlenerek silinir. Duvardaki tablolardan tutunda antika eşyalarınıza varıncaya kadar hepsinin tozları özenli bir şekilde alınarak temizlenir. Kapı pencere ve elektrik aksamları detaylıca silinir. Özellikle parke ve ıslak zeminlerinizde kaliteli kimyasallar kullanılarak her türlü lekeden arındırılması ve zeminin parlatılması sağlanır.

Mutfağınızı Yeniliyoruz

Mutfak temizliği özellikle bayanların en çok önem verdikleri yerdir. Bu anlamda size temiz bir mutfaktan ziyade adeta yenilenmiş bir mutfak vadediyoruz. Tezgâhınız ne olursa olsun güçlü kimyasallarla temizlenerek parlatılması sağlanıyor. Mutfaktaki her türlü ıslak zemin ve fayans silinerek aralarında oluşabilecek yağlardan arındırılıyor. Mutfağınızdaki beyaz eşyalarınızın dışı ve boş ise içi detaylıca temizleniyor.

Banyo ve Tuvaletler

Banyo ve tuvaletler özen ve dezenfekte isteyen alanlardır. Bu alanda kullandığımız solüsyonlar sayesinde kötü kokuların giderilmesi ve su ve çeşitli nedenlerden dolayı meydana gelebilecek her türlü lekelerden arındırıyoruz. Banyo dolaplarının dışı ve boş ise içi temizlenip parlatılıyor. Bazı lavabolarda sararmalar meydana geliyor. Kullanmış olduğumuz malzemelerimiz bu sararmaları gideriyor ve yeni görünümüne kavuşturuluyor.

Yorum Yap
1
2
3
4
5
Gonder
     
Vazgec

Firmamiza Yorum Yap

Eskişehir Temizlik | Temizlik Şirketleri | Temizlik Firmaları
Average rating:  
 1 reviews
by Mine Bayraktar on Eskişehir Temizlik | Temizlik Şirketleri | Temizlik Firmaları
Çok memnun kaldım.

Firmanızdan almış olduğumuz ev temizliği hizmetinden çok memnun kaldım. Memnuniyetimi dile getirmek için bu yorumu yazma ihtiyacı hissettim. Bundan sonra evimi hep size temizletmeyi düşünüyorum. Yeniden görüşmek üzere. Her şey için teşekkür ederim.

WhatsApp WhatsApp'tan Yazabilirsiniz